Pełna księgowość – oferta

Obowiązek prowadzenia pełnej księgowości dotyczy przede wszystkim spółek. Więcej o tym, czym i dla kogo jest pełna księgowość, napisaliśmy w odrębnym artykule. Jeżeli ten temat Cię dotyczy, zachęcamy do dalszej lektury!

Dlaczego warto współpracować z naszym biurem rachunkowym?

Dzięki współpracy możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne – rozwijaniu swojego biznesu. My zajmiemy się całą resztą zagadnień związanych z księgowością i rachunkowością Twojej firmy.

Co otrzymujesz w ramach współpracy księgowej z biurem rachunkowym Hando?

Kobieta i mężczyzna ściskają sobie dłoń. Oboje w strojach biznesowych.

Prowadzenie ksiąg handlowych

To podstawowa usługa księgowa, która obejmuje rejestrowanie i klasyfikowanie wszystkich transakcji finansowych spółki, takich jak przychody, wydatki, zakupy, sprzedaże i płatności.

Rozliczenia podatkowe

przygotowujemy i wysyłamy do US deklaracje podatkowe, takie jak deklaracje CIT (podatek dochodowy od osób prawnych) czy PIT (podatek dochodowy od osób fizycznych) w przypadku spółek osobowych. Przygotowujemy także deklaracje VAT.

Rozliczenia ZUS

rozliczamy comiesięczne deklaracje ZUS w tym składki emerytalne, zdrowotne i chorobowe.

Usługi kadrowe i płacowe

jeżeli zatrudniasz pracowników, w pełni zajmujemy się także obsługą kadr i płac, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Oferta usług kadr i płac dla firm

Raporty finansowe

przygotujemy dla Ciebie raporty, takie jak bilans, rachunek zysków i strat oraz sprawozdanie finansowe.

Konsultacje i wsparcie

udzielamy wsparcia w kwestiach związanych z księgowością, podatkami i finansami. Istnieje możliwość spotkania w siedzibie Twojej firmy – z nami nie tracisz czasu nawet na dojazdy!

Przechowywanie dokumentów

w biurze rachunkowym Hando przechowujemy i archiwizujemy dokumenty księgowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Co więcej, możliwy jest odbiór dokumentów księgowych w siedzibie Twojej firmy.

Zakres usług pełnej księgowości może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i zależy od rodzaju działalności, branży oraz skali działalności firmy. Profesjonalna współpraca z naszym biurem rachunkowym w zakresie pełnej księgowości pomoże Twojej firmie utrzymać porządek w dziedzinie finansów oraz zapewni zgodność z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Aleksandra Jonik właścicielka biura rachunkowego Hando

porozmawiajmy o możliwościach współpracy

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń - Lędziny tel. 516-073-933Zadzwoń - Tychy tel. 516-450-747

Sprawdź ofertę na pozostałe usługi świadczone przez biuro rachunkowe Hando.