...

O Nas

Aleksandra Jonik właścicielka biura rachunkowego Hando
Aleksandra

Biuro Rachunkowe Hando założyłam w lutym 2017 roku. Zaczynałam swoje działania w jednym pokoju, w domu. Początkowo byłam sama, jedyna księgowa całej firmy i prowadziłam trzech klientów. Jednak moja skrupulatność, wiedza i doświadczenie, pozwoliły na rozwijanie firmy. Po pół roku prowadziłam księgowość już 15 firm. 

Pierwsze urodziny firmy obchodziłam w towarzystwie 30 klientów wciąż pracując jako księgowa Lędziny. Przyszedł czas na dalszy rozwój firmy i budowę zespołu Hando. 

Obecnie zespół Hando liczy 9 osób i obsługuje 150 klientów, którzy obdarzyli nas wielkim zaufaniem i polegają na naszej solidności. 

Aleksandra Jonik- księgowa Lędziny i Tychy, prowadzi swój zespół z wielkim zaangażowaniem. Pracownicy Biura Rachunkowego Hando to specjaliści, którzy wciąż aktualizują swoją wiedzę. Aktywnie uczestniczą w kursach i szkoleniach związanych z finansami, podatkami, nowym Polskim Ładem, prowadzeniem kadr i wiele innych zagadnień.  Oddział Hando w Lędzinach realizuje również Staż uczniowski z Urzędu Pracy.

Nasi klienci to w większości polscy przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie firmy, działające na rynku krajowym i zagranicznym. Obsługujemy klientów biznesowych oraz indywidualnych ze Śląska, a także innych rejonów Polski.

W międzyczasie dwa razy zmieniliśmy siedzibę firmy, by od września 2020 roku zacząć pracę przy Lędzińskiej 24. W listopadzie 2021 otworzyliśmy drugie biuro w Tychach przy ul. Kościuszki. Więcej informacji o tym oddziale znajdziecie na Biuro rachunkowe Tychy.

Zapraszam na konsultacje, porozmawiajmy o Twoich finansach. Umów się telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dane znajdziesz na stronie Kontakt.

Wykres liniowy przedstawiający przyrost klientów Biura Rachunkowego Hando

PRACOWNICY HANDO

Potrzebujesz rzetelnej obsługi?

A.Jonik- księgowa Lędziny i Tychy zaprasza!

Zadzwoń - Lędziny tel. 516-073-933Zadzwoń - Tychy tel. 516-450-747
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.