O Nas

Aleksandra Jonik właścicielka biura rachunkowego Hando
Aleksandra Jonik właścicielka biura rachunkowego Hando

Biuro Rachunkowe Hando założyłam w lutym 2017 roku. Swoje działania zaczynałam pracując w domu i prowadząc trzech klientów. Jednak moja skrupulatność, wiedza i doświadczenie, pozwoliły mi na rozwijanie firmy. Pół roku później prowadziłam księgowość już 15 firm i byłam całkiem znaną księgową w Lędzinach!

Pierwsze urodziny firmy obchodziłam w towarzystwie 30 klientów. Przyszedł czas na dalszy rozwój firmy i budowę zespołu Hando.

Obecnie nasz zespół księgowy liczy 9 osób i obsługuje 150 klientów, którzy obdarzyli nas wielkim zaufaniem.

 

Stale się rozwijamy: w 2021 roku otworzyliśmy drugą lokalizację stacjonarną – biuro rachunkowe w Tychach. Była to odpowiedź na Wasze potrzeby – wciąż przybywało klientów z Tychów i okolic, a my chcieliśmy być bliżej Was.

Na co dzień pomagamy przedsiębiorcom w kwestiach księgowych, załatwiamy sprawy urzędowe i sprawiamy, że prowadzenie firmy staje się łatwiejsze. O tym, jak możemy Ci pomóc, przeczytasz przechodząc do Oferty naszego biura rachunkowego.

Pracownicy Hando to specjaliści, którzy wciąż aktualizują swoją wiedzę. Aktywnie uczestniczą w kursach i szkoleniach związanych z finansami, podatkami, prowadzeniem kadr i bieżącymi zmianami prawnymi. Pod tym krótkim opisem Hando umieściłam oś czasu, na której możesz zobaczyć kiedy dokładnie do naszego zespołu dołączyła każda z księgowych.

Nasi klienci to w większości polscy przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie firmy, działający na rynku krajowym i zagranicznym. Oferujemy usługi księgowe dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych ze Śląska, a także zdalnie dla klientów z całej Polski.

Oś klientów, których ciągle przybywa.

Gdzie znajdziesz nasze biuro rachunkowe? Zapraszamy na ul. Lędzińską 24 w Lędzinach oraz do drugiego biura przy ul. Kościuszki 12 w Tychach. Jeśli jesteś z innej części Polski, nasza współpraca księgowa może odbywać się w pełni online.

Chcesz założyć firmę? A może już jesteś przedsiębiorcą i chcesz oddać kwestie rozliczania finansów Twojej firmy specjalistom? Zapraszam na konsultacje! Rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb, zapewniając indywidualne podejście.

Możesz też do nas napisać, lub przyjść do biura w Tychach albo Lędzinach. Zajrzyj do zakładki Kontakt, w której znajdziesz także informacje o godzinach pracy naszego biura rachunkowego.

Poznaj naszych pracowników! To dzięki nim współpraca z klientami układa się tak dobrze.

PRACOWNICY HANDO

MAJ 2023
STELLA
KWIECIEŃ 2022
BASIA
LISTOPAD 2021
WIOLA
LUTY 2021
GABRYSIA
WRZESIEŃ 2020
MARTYNA
LUTY 2020
BEATA
LUTY 2019
WIKTORIA
WRZESIEŃ 2018
KLAUDIA
LUTY 2017
ALEKSANDRA