Księgowość uproszczona (KPiR i ryczałt) – oferta

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, wystarczy Ci księgowość uproszczona, czyli prowadzenie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji przychodów w przypadku ryczałtu. Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, w którym opisujemy czym jest księgowość uproszczona i kto może skorzystać z tej formy rozliczeń.

Księgowość, która ułatwia życie

Nasza oferta usług księgowych to rozwiązanie stworzone z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie prostotę i efektywność. Dzięki naszej pomocy możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne – rozwijaniu swojego biznesu.

Co otrzymujesz w ramach współpracy księgowej z biurem rachunkowym Hando?

Uśmiechnięta kobieta o blond włosach w białej koszuli. W tle półki z segregatorami.

Rozliczenia podatkowe

nie musisz już martwić się skomplikowanymi deklaracjami podatkowymi. Nasi doświadczeni księgowi przygotują wszystkie niezbędne dokumenty i zapewnią terminowe złożenie deklaracji podatkowych. Dotyczy to zarówno miesięcznych, kwartalnych, jak i rocznych deklaracji. Nie musisz o nich pamiętać, wszystkie niezbędne informacje otrzymasz od nas e-mailowo.

Rozliczenia ZUS

w tym rozliczamy składkę zdrowotną, emerytalną, chorobową.

Ewidencja księgowa i podatkowa

Twoim zadaniem jest jedynie terminowe dostarczanie faktur do naszego biura rachunkowego (może być również w formie online). Na tej podstawie będziemy prowadzić Twoją książkę przychodów i rozchodów. Czym wyróżniamy się od konkurencji? Zwracamy uwagę na szczegóły, a w razie potrzeby: pamiętamy o nich za Ciebie. Co miesiąc dostarczałeś faktury za abonament telefoniczny, a w tym miesiącu jej nie dostaliśmy? Zadzwonimy do Ciebie, aby upewnić się, czy faktycznie jej nie było, czy po prostu zapomniałeś i zaraz ją doślesz.

Ewidencja środków trwałych

jeżeli posiadasz środki trwałe, które muszą być ewidencjonowane.

Sprawy urzędowe

to nasz duży wyróżnik spośród konkurencji! Zajmujemy się wszystkimi elementami księgowymi, do których możesz nas upoważnić, aby maksymalnie pomóc Ci w prowadzeniu i rozwoju firmy. Koniec z wizytami w urzędach!

Kontrola dokumentów

monitorujemy poprawność dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i formalnym. Zabrakło czegoś na fakturze? Chcesz wliczyć w koszty coś, co może być różnie interpretowane? Zwrócimy na to uwagę!

Kadry i płace

jeśli zatrudniasz pracowników, zapoznaj się także z naszą ofertą dotyczącą prowadzenia kadr i płac.

Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy z biurem rachunkowym Hando. Służymy wsparciem w obszarze księgowości wkładając w naszą pracę ogrom serca. Przekonaj się sam!

Aleksandra Jonik właścicielka biura rachunkowego Hando

Oddaj księgowość Twojej frimy w sprawdzone ręce

Skontaktuj się z nami już dziś

Zadzwoń - Lędziny tel. 516-073-933Zadzwoń - Tychy tel. 516-450-747

Sprawdź ofertę na pozostałe usługi świadczone przez biuro rachunkowe Hando.