...

Ubezpiecz swoją przyszłość z Hando

2 listopada 2022 marka HANDO została rozbudowana o nową usługę i to niemniej ważną usługę. Dla wszystkich naszych klientów oraz tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na nasze usługi oferujemy „pod jednym dachem” poza kompleksową i fachową obsługę księgową, kadrowo-płacową, oraz przetargową, usługę w zakresie UBEZPIECZEŃ.

Czym tak naprawę są ubezpieczenia i po co je kupować ?

Załóżmy że wychodzimy w pochmurny dzień na spacer, nie ma pewności czy zaraz nie będzie padać, ale na WSZELKI WYPADEK zabieramy parasol, albo nieprzemakalną kurtkę. Tak samo działają ubezpieczenia. Ciężko jest przekonać w obecnym czasie ludzi do tego, by kupować coś z czego nie ma od razu korzyści. Tak też jest z ubezpieczeniami, które kupujemy bo musimy (obowiązkowe Ubezpieczenie OC pojazdów i rolników) lub rezygnujemy z ich zakupu bo po co dopłacać.

Pragnę tutaj podać przykład z życia wzięty...

Pan X i Pan Y ( wiem nie ma takich osób) kupili sobie sportowe samochody warte około 300 tyś zł. Po paru latach jak już kredyt został spłacony i bank już nie narzuca wykupienia dodatkowego ubezpieczenia AC na te pojazdy Pan X twierdził, że nie będzie dopłacał 4 tyś zł rocznie do ubezpieczenia, którego nie musi kupować i woli je wydać te pieniądze na myjnie i paliwo do swojego szybkiego autka. Pan Y natomiast twierdzi że lepiej wydać te 4 tyś na ubezpieczenie i się niczym nie przejmować. Pewnego dnia obaj panowie spotkali się na szkoleniu kilkudniowym gdzie przyjechali swoimi pojazdami i pozostawili je na ulicy. Oczywiście pojazdy zostały należycie zamknięte poprzez system bez kluczykowy. 

Nocą w hotelu pojawił się Klient z walizką chcąc wykupić nocleg. Ta walizka pomogła na namierzenie i skopiowanie sygnałów z kluczyków Pana X i Pana Y. Po czym nasz podróżny z jego kompanem wsiedli do sportowych samochodów naszych bohaterów i odjechali w siną dal. Rankiem obaj panowie stwierdzili że ich pojazdy zniknęły. Nastąpił szereg czynności mających na celu znalezienie sprawców, jednak ich szanse są nikłe. Pan X – który doinwestował pojazd zamiast wykupić AC załamał się, natomiast Pan Y – stwierdził że dobrze było wykupić AC i dodatkowo dopłacił kilkaset zł na usługę GAP co pozwoliło mu na odzyskanie „samochodu” w postaci odszkodowania o wartości wskazanej w polisie AC z GAP.

Ta historia poświadcza, że ubezpieczenie pomimo że jest kosztem często dużym to w przypadku zaistnienia zdarzenia, które mogło się przydarzyć zadziała i przyniesie określone rezultaty.

Zarówno ubezpieczając majątek – samochód, dom jak również ubezpieczając własne życie i zdrowie można osiągnąć zamierzone w chwili zakupu cele jakim jest wsparcie finansowe a niejednokrotnie organizacyjne w celu pomocy w likwidacji szkody.

Kierując się tymi założeniami Biuro rachunkowe HANDO podjęło współpracę z multi-agencją ubezpieczeniową UNILINK S.A., a naszym agentem ubezpieczeniowym został dotychczasowy specjalista od Przetargów – ARTUR JONIK.

W ofercie mamy możliwość przygotowania ofert kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych w tym największych takich jak PZU, Allianz, Ergo Hestia czy Warta, a także wiele innych towarzystw oferujących konkurencyjne oferty zarówno cenowo jak i jakościowo.

Należy pamiętać, że nie zawsze cena ma znaczenie, a zakres i wysokość ubezpieczenia.

Warto zapamiętać! Ubezpieczenie to parasol – każdy powinien go mieć, ale nie musi być zawsze użyty.

hando-ubezpieczenia

SZUKASZ ODPOWIEDNIEGO UBEZPIECZENIA?

SKORZYSTAJ Z USŁUG NASZEGO DORADCY

Zadzwoń tel:+48609972527
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.